V torek, 19. decembra, smo v Gimnaziji Murska Sobota bili znova glasbeno aktivni. Dijaki 1. a in in 1. š so izpolnili svojo projektno nalogo in pripravili izvrsten koncert. Gre za tradicionalni, zdaj že 13. medrazredni koncert dijakov prvih letnikov na naši šoli.
Ker se bliža čas praznovanja božiča in novega leta, je bil koncert praznično obarvan, saj ga je spremljal tudi božični bazar naše šole. Dijaki so pri pouku glasbe dobili praktično projektno nalogo, v kateri so morali odkrivati ozadje organizacije nekega dogodka, rezultat naloge pa je bil pričujoči koncert. Svojo nalogo so dobro opravili. V goste so povabili svoje sošolce, vrstnike, starše, sorodnike, šola pa svoje sedanje in bivše zaposlene na predpraznično druženje.
Dijakom čestitamo za organizacijo in pripravo koncerta ter jim želimo, da bi svoje glasbene sposobnosti še naprej udejanjali v svoje dobro, ob tem pa tudi v dobro drugih.

(Visited 90 times, 1 visits today)
 

Oznake: ,